Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

V minulém týdnu (13. – 17. května) se uskutečnil meziškolní projekt „Jak se žije u sousedů“. Po úspěšném loňském ročníku se žáci naší školy znovu rádi připojili. Dvojice či trojice žáků navštěvovali některé školy v Mladé Boleslavi, dokonce i základní školu z Benátek nad Jizerou. Zároveň jsme také u nás na škole přivítali žáky z ostatních zúčastněných škol.
Cílem bylo se vzájemně poznat a také se u „sousedů“ inspirovat nebo naopak inspirovat sami dobrými nápady, jak si zpříjemnit prostředí vlastní školy a také získat nové nápady do výuky.
Děti se nadšeně zapojovaly jak do role průvodců po naší škole tak do role vyslanců na školy sousedské. Akce se moc povedla a už teď se těšíme se na další ročník.